Internet w bibliotece.

Internet w bibliotece.
Korzystanie z Internetu jest bezpłatne. Koszty pokrywane są ze środków własnych biblioteki.

Aktualności


Plan imprez w ramach projektu Przystanek BIBLIOTEKA. Łódź to Ty

16.06  Warsztat fotograficzny w bibliotece, część 1. Poszerzenie wiedzy na temat posługiwania się sprzętem fotograficznym w stopniu średnio zaawansowanym – poznanie budowy i funkcji aparatu, ćwiczenia w bibliotece

18.06  Warsztat fotograficzny w bibliotece, część 2. Poznanie wybranych zagadnień z zakresu fotografii, ćwiczenia na podwórku iw bibliotece

23.06
  Warsztat fotograficzny w bibliotece, część 3. Poznanie zasad kompozycji fotografii, ćwiczenia na podwórku i w bibliotece.

26.06  Zajęcia fotograficzne w plenerze. Fotografowanie wybranych obiektów w kwadracie ul. Północna, Kilińskiego, Zachodnia, Narutowicza.

30.06  Zajęcia fotograficzne w plenerze, część 2.

7.07
  Zajęcia opracowania graficznego do publikacji albumu cyfrowego „Łódzkie śródmieście widziane oczami dziecka”. Poznanie komputerowych programów do obróbki zdjęć oraz sposobów zgrywania zdjęć na komputer.

16.07 Zajęcia opracowania graficznego do publikacji albumu cyfrowego „Łódzkie śródmieście widziane oczami dziecka”. Przygotowanie zdjęć do cyfrowej publikacji (efekty, ramki, zmniejszanie rozmiarów),  zakładanie komputerowych albumów do zdjęć.

18.07 Piknik podwórkowy – integracyjna zabawa kończąca projekt.

23.07 – 30.07 Wystawa prac fotograficznych w bibliotece „Łódzkie śródmieście widziane oczami dziecka”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz